Resultater

Renson-kontakter om België

Zonvakker, verandabouwer en outdoor (extern)

Chris Verstraete

Sales Manager Outdoor BeNeLux

chris.verstraete@renson.be

Rik Parmentier

External Account Representative | Outdoor | Oost- en West-Vlaanderen

rik.parmentier@renson.be

Stef Temmerman

External Account Representative | Outdoor | Antwerpen, Limburg en Vlaams-Brabant

stef.temmerman@renson.be

Nicolas Pinault

External Account Representative | Outdoor | Wallonië en Luxemburg

nicolas.pinault@renson.be

Zonvakkers, verandabouwers en outdoor (intern)

Wannes Vandersteene

Internal Account Coordinator Indoor

+32 (0)56 30 31 43

indoor-belux@renson.be

Anne-Gaël Vanlier

Internal Account Representative Indoor

+32 (0)56 30 34 30

indoor-belux@renson.be

Karel Notebaert

Internal Account Representative Indoor

+32 (0)56 30 32 60

indoor-belux@renson.be

Stéphanie Colle

Internal Account Coordinator Outdoor

+32 (0)9 216 37 04

outdoor-benelux@renson.be

Dominique Verleyen

Internal Account Representative Outdoor

+32 (0)9 216 37 99

outdoor-benelux@renson.be

Raamconstructeur, ijzerwaren, DIY en aannemer (extern)

Charlotte Dhuyvettere

Sales Manager Raamconstructie België

charlotte.dhuyvettere@renson.be

Jan De Winter

External Account Representative | Raamconstructeur, ijzerwaren & aannemer | Oost- en West-Vlaanderen

jan.dewinter@renson.be

Ivan De Ceuster

External Account Representative | Raamconstructeur, ijzerwaren en aannemer | Antwerpen, Limburg en Vlaams-Brabant

ivan.deceuster@renson.net

Hervé Grosjean

External Account Representative I Raamconstructeur, ijzerwaren en aannemer | Wallonië

herve.grosjean@renson.net

Raamconstructeur, ijzerwaren, DIY en aannemer (intern accountmanagers Belux)

Steven De Tremerie

Internal Account Coordinator | Raamconstructeur, ijzerwaren en aannemer

+32 (0)56 30 31 31

steven.detremerie@renson.be

Axelle De Walsche

Internal Account Representative | Raamconstructeur, ijzerwaren en aannemer

+32 (0)56 30 38 37

axelle.dewalsche@renson.be

Sara Decuypere

Internal Account Representative | Raamconstructeur, ijzerwaren en aannemer

+32 (0)56 30 31 62

sara.decuypere@renson.be

Vicky Engels

Internal Account Representative | Raamconstructeur, ijzerwaren en aannemer

+32 (0)56 30 38 46

vicky.engels@renson.be

Rik Delombaerde

Assistant Intern Account Representative

+ 32 (0)56 30 31 65

rik.delombaerde@renson.be

Groothandel en installateurs mechanische ventilatie (extern)

Jens Van den Eede

Sales Manager HVAC/DIY | België

jens.vandeneede@renson.be

Gregor Meskens

External Account Representative | Groothandel & Installateurs HVAC | Oost- en West-Vlaanderen

gregor.meskens@renson.be

Martijn Loomans

External Account Representative | Groothandel & Installateurs HVAC | Antwerpen, Limburg & Vlaams-Brabant

martijn.loomans@renson.be

Steve Depasse

External Account Representative | Groothandel & Installateurs HVAC | Wallonië

steve.depasse@renson.be

Nancy Vancraeynest

External Account Representative | DIY | België

nancy.vancraeynest@renson.be

Groothandel en installateurs mechanische ventilatie (intern)

Wannes Vandersteene

Internal Account Coordinator | Groothandel & Installateur HVAC & DIY

+32 (0)56 30 31 43

wannes.vandersteene@renson.be

Katia Vanden Nest

Internal Account Representative | Groothandel & Installateur HVAC & DIY

+32 (0)56 30 38 30

katia.vandennest@renson.be

Simon Desmet

Internal Account Representative | Groothandel & Installateur HVAC & DIY

+32 (0)56 30 31 70

desmet.simon@renson.be

Prescriptie

Matthias Van Herreweghen

Sales Manager Specification | België

matthias.vanherreweghen@renson.be

Ive Claessen

Concept Adviseur | Antwerpen & Limburg

ive.claessen@renson.be

Stefaan Lammens

Concept Adviseur | Brussel & Vlaams-Brabant

stefaan.lammens@renson.be

Stephan Roels

Concept Adviseur | Wallonie

stephan.roels@renson.net

Customer developer

Line De Vulder

Senior Customer Developer

+32 (0)56 30 31 64

prescription@renson.be

Klaas Lievrouw

Customer Developer | Architectenhotline

+32 (0)56 30 38 58

prescription@renson.be

Project Sales

Thomas Decleer

Sales Manager Projects

thomas.decleer@renson.be

Mathieu Pagaud

Project Sales Representative | Oost- en West-Vlaanderen

+ 32 (0)56 30 31 19

mathieu.pagaud@renson.be

Fabienne Dubois

Project Sales Representative | Antwerpen en Limburg

+ 32 (0)56 30 31 34

fabienne.dubois@renson.be

Sabine Vanden Heede

Project Sales Representative | Brussel en Vlaams Brabant

+32 (0)56 30 34 30

sabine.vandenheede@renson.be

Karl De Volder

Project Sales Representative | Wallonië en Luxemburg

+32 (0)56 62 71 03

karl.devolder@renson.be

Marketing Belux

Pieter Lecluyse

Marketing Manager Belux

+32 (0)478 95 97 58

pieter.lecluyse@renson.be

Arthur Vuylsteke

Marketeer Belux

+32 (0)498 06 49 31

arthur.vuylsteke@renson.be

Sylke Steelandt

Marketeer Belux

+32 (0)56 30 31 53

sylke.steelandt@renson.be

Showroom

Annelies Coorevits

Showroom EXIT 5

+32 (0)56 62 96 87

annelies.coorevits@renson.be

Commercieel directeur Belux

Mathias Clarysse

Country Manager Belux

mathias.clarysse@renson.be

https://www.renson.eu/da-dk/professional-platform/search-7